​​


YASAL BİLDİRİM

Bu hükümler TC yasalarınca yönetilecektir ve TCMahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabidir.

© Merial Animal Health Limited 2014. ​

Bu site Sanofi aventis İlaçları Ltd Şti şirketine aittir ve geçerli telif hakkı ve marka yasasıyla korunur. Kullanıcılar, bu sitenin herhangi bir içeriğinin tek bir kopyasını, alınan herhangi bir kopyanın tüm telif ve diğer mülkiyeti tebliğlerini koruması ve bu sayfanın eklenmiş olması şartıyla kendi kişisel veya ticari olmayan kullanımları için sabit disklerine indirebilir veya basılı kopya şeklinde yazıcıdan alabilirler. Kullanıcılar yazıcıdan alınan veya herhangi bir şekilde indirilen materyalin dijital kopyasını değiştirmemelidir ve tüm örnekler, fotoğraflar, video veya ses dizileri veya tüm grafikler eşlik eden metinden ayrı olarak kullanılmamalıdır. Sitenin herhangi bir parçasının başka şekilde kopyalanması, yayınlanması veya dağıtımı yasaktır.


Site “OLDUĞU GİBİ” sağlanır. Sanofi aventis İlaçları Ltd Şt BU SİTEDE BULUNAN BİLGİNİN DOĞRULUĞU VEYA EKSİKSİZLİĞİYLE İLİŞKİLİ OLARAK NE SARAHATEN NE DE İMA YOLUYLA HİÇBİR BEYAN VEYA TAAHHÜTTE BULUNMAZ. Sanofi aventis İlaçları Ltd Şti sitenin güvenli ve hata veya virüslerden ari olduğuna dair garantide bulunmaz. Sanofi aventis İlaçları Ltd Şt’in, kullanıcının siteye erişiminden veya erişememesinden veya sitede bulunan herhangi bir bilgiye güvenmesinden doğan direkt, indirekt, özel ve dolaylı kayıp ve hasarla sınırlı olmaması kaydıyla hiçbir tür kayıp ve hasar nedeniyle sorumlu olmaması koşuluyla sitedeki materyale ücretsiz erişim sağlar.


Sanofi aventis İlaçları Ltd Şt kendi ihmalinin veya sahte veya hileli yanlış beyanının neden olduğu ölüm veya kişisel yaralanmalarındaki sorumluluğunu dışlamaz. Sanofi aventis İlaçları Ltd Ştbu site üstündeki herhangi bir bilgiye, herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmadan eklemede bulunma, silme veya değiştirme hakkını saklı tutar.


Yukarıda belirtilen istisnalar ve sınırlamalar geçerli yasanın izin verdiği ölçüde uygulanır. Tüketici olarak sizin yasal haklarınız etkilenmez. Bu sitede, ürünün yasal kategorisine göre yasal mevzuat gereği kullanma yetkisi olan kişilerin kullanımı için TC içinde hâlihazırda ruhsatlı ürünler hakkında bilgi bulunur. Bu sitede, ayrıca yetkili kullanım olarak yorumlanmaması gereken TC’de daha ruhsat almamış yeni ürünler veya diğer ülkelerde bulunan ürünler hakkında bilgi bulunabilir. Bu sitede herhangi bir şeyi, ikamet ettiğiniz ülkenin yasaları veya yönetmeliklerinin izin vermediği bir ürün veya ürünün kullanımı için bir promosyon veya teşvik olarak yorumlamamalısınız.


Sitede Sanofi aventis İlaçları Ltd Şti’in kontrolünün olmadığı ve bazılarının TC dışında bulunabileceği üçüncü taraflar tarafından oluşturulmuş diğer sitelere bağlantı bulunabilir. Sanofi aventis İlaçları Ltd Ştİ bu bağlantıları sadece kolaylık olarak sağlar ve orada bulunan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği hakkında hiçbir beyanda bulunmaz ve bu sitelerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Herhangi bir bağlantının eklenmesi üçüncü taraf sitesi veya ürünleri hakkında Sanofi aventis İlaçları Ltd Şt’in onayı olduğu anlamına gelmez. Bu tür sitelerde sadece sitenin bulunduğu belirli menşe ülke veya bölgeye uygun bilgiler bulunabilir. Bu sitede büyük harflerle listelenen ve ® veya TM sembolünün takip ettiği tüm ürün isimleri, aksi belirtilmedikçe Merial markalarıdır. Sitede bulunan hiçbir şey Merial veya herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir telif hakkı, patenti, markası veya diğer fikri mülkiyet hakkıyla herhangi bir lisans veya hak verdiği düşünülmemelidir.​​